ZAMANSIZ BİR ATMOSFER YAKALAMANIZI SAĞLAYACAK DEKORASYON ÖNERİLERİ

ZAMANSIZ BİR ATMOSFER YAKALAMANIZI SAĞLAYACAK DEKORASYON ÖNERİLERİ

Kış ayları geldikçe evlerimizde daha çok vakit geçirmeye ve dekorasyon önerilerini de daha fazla dikkate almaya başladık. Yaz neşesinin yerini kış aylarının sakinliği ve huzuru alıyor. Evimizde bu kadar sık vakit geçirmeye başladığımızda, gözümüze artık sıkıcı gelecek eşyalarımızdan da kurtulmak istiyoruz. Peki kış ayları için tercih edeceğimiz ev dekorasyon önerileri bizi bu sıkıcılıktan kurtarabilir mi? Bu sene kış için en çok tercih edilen renk ve dekorasyon önerilerini inceleyerek siz de evinizde ufak değişikliklerle büyük farklılıklar yaratabilirsiniz.

Sonbahar Dekoratif Metal Tablo 

             Görseldeki ürünü incelemek için resme tıklayınız.

Ev Dekorasyon Aksesuarları - Dekoratif Öneriler - Dekoratif Tasarım

Yeni ev dekorasyon önerileri ama nasıl?     

Yeni sezon dekorasyon önerilerinde bu sene de pastel renkler ve birbiriyle uyumlu alt tonlar ağırlık kazanıyor. Özellikle duvar dekorasyonunda sadelikten uzak ve hareketli metal panolar ön plana çıkartılmış. Yeni dönem ev dekorasyon önerilerinde artık sıradan materyallerin yanı sıra çelik, doğal ahşap ve metal ürünler de sıklıkla kullanım alanı buluyor. Doğadan alınan materyaller işlenmeden kullanılarak evlerdeki keskin çizgiler daha yumuşak hale getirilmiş. Modern üretim ve özgün tasarımlar her evi sanat galerisine dönüştürmeye hazırlanıyor. Odanızda kullanacağınız tek bir parça ürünle tamamen sezonun havasını yakalayabilirsiniz.

Sonbaharın en çok sevilen renkleri turuncu ve sarı da mavi tonlarıyla yan yana evlerinizde yer almaya başlıyor. Farklı tonların bir arada kullanılması alışkın olduğumuz dekorasyon önerileri arasında yer almasa da yenilikçi tasarımlarda sıklıkla karşımıza çıkan bir fikir olmaya başladı. Özellikle sonbahardan kışa geçiş döneminde, her iki mevsimi de içinde barındıran bu renkleri kullanarak zamansız ve  kullanışlı atmosferler oluşturulabiliyor. Tasarımcıların dekorasyon önerileri evinizi basit tutmanız ancak anahtar ürünleri de doğru alanlarda kullanmanız gerektiği konusunda birleşiyor.

             Görseldeki ürünü incelemek için resme tıklayınız.

Dekoratif Tasarım Aksesuarları - Modern Ev Dekorasyonu - Tasarım Fikirleri

Kendi stilinde metal tablolarla dekorasyon önerilerini odana yansıt!

Elbette bu sene trend olan renkleri ve dekorasyon önerileri siz de kendi evlerinize ve odalarınıza kolayca taşıyabilirsiniz. Örneğin; odanızın dekorasyonunda seçeceğiniz bir rengin farklı tonları hem görsel bir ahenk hem de canlı bir hava oluşturmaya yetecektir. Ya da tek düze duvarlarınızı canlandırmak için kullanacağınız bir metal tablo ortaya şık ve özenli bir oda görünümü çıkarabilir. Odada kullandığınız objelerin de farklı şekil ve boyutlarda olması kullandığınız alanın genişlik algısı açısından duvar dekorasyonunda olumlu bir etki oluşturacaktır. Tabi ki çok fazla ürün kullanılması alanın karmaşık gözükmesine de sebep olabilir. Bu nedenle seçeceğiniz birkaç özenli parça uğraşılmamış bir şıklık yaratacaktır.

Ev Dekorasyon Aksesuarları - Dekoratif Tasarım Önerileri - Dekorasyon Fikirleri

Bu sezonda kullanabileceğiniz dekorasyon önerileri sizi daha çok rahatlığa ve uyumluluğa davet ediyor.  Sehpalarınızın üzerinde kullanacağınız kurutulmuş çiçek aranjmanları ya da koltuklarınızın üzerine bırakabileceğiniz el örgüsü rengarenk battaniyeler sıradan aksesuar kalıplarının dışına çıkmanızı sağlayabilir. Tasarımcıların kullanıcılara verdikleri dekorasyon önerileri genel olarak kaliteli zaman geçirmek istedikleri alanlarda rahatlığı tercih etmeleri yönünde. Bu doğrultuda geniş puflar ve renkli yastıkların kullanımı da doğru olacaktır.

Dekorasyon Fikirleri - Dekorasyon Trendleri - Ev Dekorasyon

Sonbahar ve kış atmosferini doğru bir şekilde evimize yansıtmak sadece basit adımlardan ve doğru tercihlerden geçiyor. Dekorasyon önerilerini takip ederek yapacağınız değişiklikler evinizi tasarımcı gözüyle görmenizi sağlayacak ve evleriniz artık vakit geçirmek zorunda olduğunuz alanlardan, vakit geçirmeyi isteyeceğiniz alanlara dönüşecek.

Önceki ürün Şov seninle devam edecek; Freddie Mercury
Sonraki ürün SONBAHAR İÇİN EVİNİZİ ISITACAK DEKORASYON ÖNERİLERİ